Pitter Patter Pets Roaming Roaring Dinosaur – Blue Raptor

16.00

Ka stok

Bëhuni gati për një lojë të mbushur plot aksion me këtë Dinozaur Raptor.

Është koha për aventurën e përsosur parahistorike! Shtypni butonin në këtë Raptor blu super të lezetshëm për ta parë atë të endet dhe të gjëmojë nëpër shtëpi. Me detaje të adhurueshme si luspa me shkëlqim dhe dhëmbë qesharak, ky dino ka shumë veçori ndërvepruese dhe me siguri do të bëhet një mik i çmuar.

Pse nuk e përdorni paketimin e kafshës suaj si pjesë e lojës tuaj? Kur aventurieri juaj i vogël i dinos ka mbaruar së luajturi, mund ta ruani dinosaurin mjeshtërisht në paketim, i cili mund të përdoret si shtrat.

Karakteristikat e produktit:

Duhen: 2x bateri AA (nuk përfshihen)

Dimensionet e produktit: përafërsisht. 17 cm (H) x 8 cm (L) x 18 cm (D)

Për moshat 3+ vjeç

Specifications

Product dimensions

approx. 17cm (H) x 8cm (W) x 18cm (D)

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

315-11157-B

Our Product Number

548608

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11