#Rfriends Cherry Burst Outfit

12.00

Ka stok

SKU: 549600 Kategori: ,

Stiloni me buzëqeshje kur luani me #Rfriends. Vishni kukullat tuaja 46cm #Rfriends me të gjitha trendet më të fundit dhe veshje shumëngjyrëshe për çdo rast.

Bëhuni gati për një ditë argëtuese me këtë veshje super të lezetshme Cherry Burst. Fundi tutu me rrjetë rozë ka një brez ari në trend dhe është i kombinuar me një bluzë me mëngë të shkurtra me vija, me fletë ari dhe printim vishnje rozë të ndezur. Seti plotësohet nga këpucë të lezetshme rozë të ndezur me një hark rozë të zbehtë.

Projektuar për t’iu përshtatur të gjitha kukullave tona #Rfriends 46 cm, seti ka Velcro të butë, një brez elastik në fund dhe këpucë që mbathen lehtë – e shkëlqyeshme për duart e vogla për ti veshur dhe për ti riveshur kukullat e tyre të preferuara. Kombinoni dhe përshtatni aksesorët tuaj #Rfriends për të krijuar stilin tuaj unik #Rfriends.

Le të fillojnë aventurat #Rfriends- #argëtim, #fab, #Rfriends

Ju lutemi vini re, kukullat shiten veçmas

Specifications

Manufacturer Number

314-13138-B

Our Product Number

549600

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11