Snuggle Buddies 32cm Friendship Dog

20.00

Shijoni përqafimet super të buta me Darcy, qenin tuaj të adhurueshëm Snuggle Buddies Friendship Dog.

Ky qen Snuggle Buddies është shoqëruesi i përsosur i përqafimit, me veshë të mëdhenj, një hundë të lezetshme dhe një buzëqeshje të ëmbël. Qoftë koha e gjumit apo koha e lojës, lodra juaj e qenit është e lumtur t’ju ndjekë kudo që të shkoni.

Me gëzof të butë, ngjyrë karamele, ky qenush Snuggle Buddies është një dhuratë e shkëlqyer për fëmijët dhe do ta keni të vështirë t’i rezistoni përqafimit të qenit tuaj të ri gjatë gjithë kohës, sepse është shumë i lezetshëm!

Karakteristikat e produktit:

Dimensionet e produktit: përafërsisht 32 cm (H)
I përshtatshëm që nga lindja

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

315-10192-I

Our Product Number

542173

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.