5 Surprise Toy Mini Brands Series 3 Capsule By ZURU (Styles Vary)

12.00 15.00

S’ka stok

SKU: 561464 Kategori: , , , Etiketë:

Krijoni dyqanin tuaj të lodrave në miniaturë me 5 Surprise Toy Mini Brands Seria 3 nga ZURU.

5 Surprise Toy Mini Brands janë të gjitha lodrat më të mira në kutinë tuaj të lodrave të bëra mini! Hapni paketimin për të zbuluar 5 miniatura misterioze në çdo kapsulë. Cilat janë 5 surprizat që do të zbuloni?

Ka mbi 90 lodra dhe aksesorë në miniaturë për të koleksionuar. Gjeni mini lodrat tuaja të preferuara nga Hasbro, K’nex, Nee Doh, Tamagotchi dhe më shumë. Koleksiononi të gjitha për të krijuar mini dyqanin tuaj të lodrave!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 top 5 Surprise Toy Mini Brands Seria 3 me 5 surpriza
  • Çdo kapsulë përmban 5 surpriza duke përfshirë brendet tuaja të preferuara të lodrave dhe aksesorët e blerjeve
  • Seria 3 përmban shtesa që nuk janë parë kurrë më parë në gamën e brendeve të lodrave Mini
  • Përmasat e përafërta: 9 x 9 x 9 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

ZURU

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

77351GQ2

Our Product Number

555176

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.