Snuggle Buddies Endangered Animals Panda 30cm Soft Toy

15.00

Kjo është Tao, panda super e butë dhe është shoqja e përsosur e përqafimit. Tao ka lesh të butë të bardhë dhe të zi me një fytyrë të buzëqeshur dhe sy të butë dhe të qëndisur. Imagjinoni që po ecni nëpër malet e Kinës ose bashkohuni me lodrën tuaj përkëdhelëse panda për darkë dhe gosti me shumë bambu – kjo është e preferuara e Taos!

Kjo lodër e lezetshme Panda është mënyra e përsosur për të mësuar më shumë rreth mbretërisë së kafshëve duke zhvilluar një ndërgjegjësim për speciet e rrezikuara në planetin tonë.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin lodrën e butë 1x Snuggle Buddies Kafshët e Rrezikuara
Tao Panda është shoqëruesi i përsosur për të mësuar gjithçka rreth mbretërisë së kafshëve duke zhvilluar ndërgjegjësimin për speciet e rrezikuara në planetin tonë
Dimensionet e përafërta: 30 cm
E pershtatshme per moshat 0+ vjec

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

315-10192-I

Our Product Number

542173

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.