Snuggle Buddies Endangered Animals Turtle 43cm Soft Toy

15.00

Përqafoni Diego-n, lodrën Breshkë 43 cm nga Snuggle Buddies Kafshët e Rrezikuara.

Kjo breshkë super e butë është shoku i përsosur përqafues. Diego ka një guaskë të gjelbër dhe sy të butë e të qëndisur. Eksploroni Oqeanin Paqësor në një aventurë imagjinare.

Kjo lodër e adhurueshme Turtle është mënyra e përsosur për të mësuar më shumë rreth mbretërisë së kafshëve duke zhvilluar një ndërgjegjësim për speciet e rrezikuara në planetin tonë.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin lodrën e butë 1x Snuggle Buddies Kafshët e Rrezikuara
Breshka Diego është shoqëruesi i përsosur për të mësuar gjithçka rreth mbretërisë së kafshëve duke zhvilluar ndërgjegjësimin për speciet e rrezikuara në planetin tonë
Dimensionet e përafërta: 43 cm
E pershtatshme per moshat 0+ vjec

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

315-10192-I

Our Product Number

542173

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.