Teenage Mutant Ninja Turtles Mutant Mayhem – Donatello Figure

18.00

SKU: 564996 Kategori: ,

Bëhuni gati për Figurat e reja Teenage Mutant Ninja Turtles Mutant Mayhem.

Këto figura aksioni bazohen në filmin e ri të animuar të CG, Teenage Mutant Ninja Turtles. Donatello është truri i ekipit të Breshkave, duke u siguruar që ata të jenë gjithmonë të pajisur me makinat më të fundit. Ai mund të mos jetë lideri i grupit, por kjo nuk do të thotë se ai nuk mund të jetë një idhull.

Tani që ai ka lënë kanalizimet, është koha që Donatello të luftojë për ëndrrën e tij (zhvilluesi i lojërave ditën, ylli i K-Pop natën) përkrah vëllezërve të tij, fansave të tij më të mëdhenj (dhe ndoshta të vetëm). Figura e Donatello-s është 11 cm e gjatë dhe e krijuar për t’iu përshtatur karakterit të tij të filmit.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin 1x figurë, 1x armë, 1x raft armësh, 1x breshkë bebe, aksesorë
Raft i veçantë i armëve është i ngarkuar me pajisje të ndryshme
12 pika artikulimi për poza beteje të mbushura me aksion
Figura vjen në një paketë kartoni të dekoruar me detaje të ndritshme dhe të guximshme që përfshin markën e filmit TMNT Mutant Mayhem
Koleksiononi të gjitha figurat dhe aksesorët e TMNT Mutant Mayhem (shiten veçmas)
Përmasat e përafërta: 11.5 x 7 x 5 cm
E pershtatshme per moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

CHARACTER OPTIONS LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

83282CO

Our Product Number

564996

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.