Teenage Mutant Ninja Turtles Mutant Mayhem – Leo Sewer Shredders Figure

15.00

SKU: 563297 Kategori: ,

The Teenage Mutant Ninja Turtles Sewer Shredders janë bërë për të luftuar dhe lundruar.

Kjo lodër 13 cm me skateboard 13 cm e frymëzuar nga filmi paraqet Breshkën Ninja Mutant Teenage Leonardo duke mbajtur armën e tij të famshme katana. Tërhiqeni breshkën Ninja, lëreni të shkojë dhe shikojeni duke ecur! Shtypni butonin për të filluar modalitetin e betejës. Ka 4 personazhe për të koleksionuar (shiten veçmas)!

Karakteristikat e produktit:

Përfshin 1 x TMNT Leo
Figura është afërsisht 13 cm e gjatë
Ne dispozicion personazhet Leonardo, Michelangelo, Donatello dhe Raphael (shiten veçmas)
E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

FUNRISE TOYS LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

71059

Our Product Number

563297

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.