My Little Pony Hair Accessories Design Kit

14.00

SKU: 561998 Kategori: ,

Krijoni modelet tuaja të bukura me këtë set aksesorësh për flokët My Little Pony Make Your Own Hair Accessories.

Krijoni stilin tuaj duke dekoruar shiritin tuaj të kokës dhe kapësen e flokëve! Ju mund të shtoni detaje dhe t’i bëni ato stilin tuaj individual. Kapëset e flokëve vijnë paraprakisht me pesë personazhe të ndryshëm pony.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: shirit koke me veshë, gur i ‘çmuar’, stilolapsa metalikë, lidhëse të thjeshtë për flokët, kapëse flokësh dhe fletë ngjitëse
Vjen me kapëse të parapërgatitura
Promovon kreativitetin dhe imagjinatën
E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

78-0022/ENT

Our Product Number

561998

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.