The Game of Life

44.99

Ka stok

SKU: 550901 Kategori:

Përjetoni plot argëtim gjatë një pasditeje argëtuese me lojën The Game of Life.

Zgjidhni figurën tuaj shumëngjyrëshe dhe filloni që në lindje. Loja përfundon në pension.

Gjatë rrugës, ju do të bëni ose do të humbni pasurinë tuaj – disa prej tyre janë zgjedhje dhe disa janë rastësi.

Në Stop! rrotulloni rrotën e fatit për të zbuluar se çfarë do të ndodhë më pas.

Ju do të vendosni nëse dëshironi të martoheni, të krijoni një familje apo të tërhiqeni herët.

Me opsionet e investimit, ju mund të fitoni ose humbni.

Çdo gjë mund të ndodhë në udhëtimin e egër që është jeta!

Për moshat 8+ vjeç.

Specifications

Our Product Number

550901

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.