Tracking Robot

14.99

Ka stok

SKU: 544737 Kategori:

Kaloni në nivel tjetër të lojës me lodrën Tracking Robot.

Kjo lodër e teknologjisë së lartë është e përkryer për shpikësit e vegjël. Përdorni një stilolaps të zi për të vizatuar një pjesë, më pas shikoni se si roboti juaj ndjek rrugën tuaj pa telekomandë! Do t’ju pëlqejë të eksperimentoni me lodrën tuaj të re ndërsa i mësoni truket dhe aftësitë e reja.

Ky robot gjurmues vjen në një ngjyrë portokalli të ndezur, me një fytyrë dhe ekran të ndriçuar. Ka udhëzime të plota në kuti për t’ju ndihmuar të filloni.

Për moshat 6+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

The Entertainer – FOB

Our Product Number

544737

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.