5 Surprise Mini Brands Disney Store Series 2 Capsule by ZURU (Styles Vary)

15.00

SKU: 561462 Kategori: , , ,

Hapni paketimin dhe zbuloni koleksionet e vërteta në miniaturë të Disney Store me kapsulën 5 Surprise Mini Brands Disney Store Seria 2 nga ZURU.

Ka mbi 60 miniatura të brendeve tuaja të preferuara Disney për të koleksionuar nga Marvel, Pixar, Star Wars, Mickey Mouse & Friends dhe Disney Princesses. Gjeni miniaturë të personazheve tuaj të preferuar si Woody, Thor, Jasmine dhe më shumë.

Koleksiononi të gjitha duke përfshirë aksesorë të veçantë për të rikrijuar Dyqanin tuaj Disney! Cilat janë 5 surprizat që do të zbulosh?

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 top me 5 surpriza të brendeve të vogla Disney Store Seria 2 dhe udhëzues koleksioni
  • Çdo kapsulë përmban 5 surpriza duke përfshirë mini-të e Disney Store dhe aksesorët e blerjeve
  • Kopje perfekte të personazhit tuaj të preferuar të Disney Store, me detaje të pabesueshme dizajni për të kënaqur koleksionistët
  • Me mbi 60 miniatura për të koleksionuar (shiten veçmas)
  • Përmasat e përafërta: 9 x 9 x 9 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

ZURU

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

77353GQ2

Our Product Number

552681

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.