Ty Beanie Boos – Paddington Bear 15cm Soft Toy

14.99

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të kalojnë kohë me këtë lodër të butë TY Beanie Boo Paddington Bear 15 cm.

Paddington Bear është një i preferuar i familjes dhe kjo Beanie Boo ka dizajnin klasik të Paddington me pallton e tij  dhe kapelën e kuqe.

Ashtu si të gjitha TY Beanie Boos, Paddington Bear vjen me një etiketë zyrtare të zemrës TY dhe është i butë dhe përkëdhelës.

Karakteristikat e produktit:

  • Një lodër super e butë dhe e lezetshme Paddington Bear
  • Përmasat e përafërta: 15 x 9 x 8 cm
  • E pershtatshme per moshat 0 vjec +

Specifications

Manufacturer

TY UK LTD

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

40243

Our Product Number

551857

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.