Guardians of the Galaxy – Groot 25cm Soft Toy

19.99

Personazhi juaj i preferuar nga universi i Disney-t sapo u bë më i lezetshëm me Guardians of the Galaxy – Groot Toy Soft 25cm.

Kjo lodër e butë Groot 25 cm e gjatë është bërë nga materiale super të buta, duke e bërë atë gjënë e vogël më të ëmbël për t’u përqafuar. Merrni atë me vete dhe luani në çdo kohë të ditës. Ai gjithashtu bën partnerin perfekt për kohën e gjumit.

Me karakteristika unike, tipare të lezetshme dhe lesh tepër të butë, ai me siguri do të shquhet në koleksionin tuaj prej pelushi dhe do të jetë i preferuari i vërtetë i fansave të Disney në të gjithë botën.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Guardians of the Galaxy – Lodër e butë 25cm Groot
  • Trupi i lëmuar dhe leshi i butë janë perfekt për përkëdhelje dhe përqafim
  • Lodra më e lezetshme prej pelushi për fansat e Groot dhe Marvel
  • Produkt zyrtar i licensuar nga Marvel
  • Përmasat e përafërta: 25 x 10 x 9 cm
  • I përshtatshëm që nga lindja

Specifications

Manufacturer

SIMBA SMOBY UK LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6.32E+12

Our Product Number

554031

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.