WWE Andre the Giant WrestleMania Action Figure

14.99

S’ka stok

SKU: 564364 Kategori: , ,

Merrni rrugën për në WrestleMania me WWE Andre.

Kjo figurë përmban pika të shumta artikulimi, pajisje autentike të ringut dhe teknologji të detajuar TrueFX që fansat të luajnë momente të WrestleMania. Kompletoni koleksionin tuaj WWE për lojë ose shfaqje dhe mblidhni të gjitha figurat (shiten veçmas).

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x WWE Andre the Giant WrestleMania Action Figure
  • Figura përmban pika të shumta artikulimi, pajisje autentike të ringut dhe teknologji të detajuar TrueFX
  • Figura është afërsisht 15 cm e gjatë
  • Mblidhni të gjitha figurat e WWE (shiten veçmas)
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HKP85

Our Product Number

555144

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.