Aquabeads Solid Bead Pack – Multi-coloured

11.99

SKU: 536315 Kategori: , ,

Merrni këtë paketë mbushëse Aquabeads për të vazhduar krijimin e artit të mrekullueshëm Aquabeads!

Ka mbi 800 rruaza në paketë, kështu që do të ketë shumë rruaza për të gjithë që të krijojnë dizajnet e tyre.

Rruazat janë perfekte për t’u përdorur me çdo set tjetër ose shabllon të Aquabeads. Pasi të keni përfunduar dizajnin tuaj, thjesht spërkateni me ujë për të ngjitur rruazat dhe për ta mbajtur atë përgjithmonë!

Ka tetë ngjyra të mrekullueshme në këtë set rruazash, kështu që nuk ka kufi për atë që mund të krijoni.

Argëtim i këndshëm dhe i lehtë krijuesit e moshave 4+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

EPOCH

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

79168

Our Product Number

552592

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.