VTech Four Seasons Dress Up Book

30.00

SKU: 562816 Kategori: , ,

Si eshte moti sot? Çfarë duhet të vesh? Ndihmo ariun të vendosë se çfarë të veshë në varësi të motit.

A është shi, nxehtë apo ftohtë? Duke ndihmuar ariun, i vogli juaj do të mësojë gjithçka rreth koncepteve të ndryshme të motit dhe rrobave më të mira për t’u veshur! Nëse është ftohtë, ne veshim një pallto, nëse është e nxehtë, pantallonat e shkurtra janë më të mirat ose nëse bie shi, ne kemi nevojë për mushama! Shtypni kokën e ariut për të dëgjuar fraza argëtuese, inkurajuese dhe ktheni faqet për të zbuluar këngë argëtuese dhe efekte zanore.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Libër dhe Udhëzues
  • Përfshinë 3 këngë dhe 15 melodi
  • Inkurajon zhvillimin e gjuhës dhe rrit aftësitë motorike
  • Përmasat e përafërta: 16 x 16 x 3 cm
  • Kërkesat për baterinë: 2 x AAA (të përfshira)
  • E pershtatshme per moshat 12-36 muaj

Specifications

Manufacturer

VTECH ELECTRONICS PLC

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

558303

Our Product Number

553157

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.