Barbie Doll Travel Playset

39.99 49.99

Ka stok

SKU: 538451 Kategori: , , , , Etiketë:

Cili është destinacioni I radhës që do të udhëtoni me kukullën Barbie?

Barbie ka veshur një këmishë xhins të lezetshme, por të rehatshme, ka qenushin e saj të adhurueshëm me vete për shoqëri dhe është gati për çdo aventurë që mund ta imagjinoni.

Zbukuro valixhen e saj rozë me dorezë të palosshme me stickers të përfshirë dhe më pas paketoje plot me të gjithë aksesorët e mrekullueshëm në mënyrë që Barbie të jetë gati për të dalë!

Barbie mund të qëndrojë e freskët me furçën e saj dhe pastën e dhëmbëve, të marrë një sy gjumë me jastëkun e saj të lezetshëm të qafës dhe të kapë të gjitha kujtimet më të mira të udhëtimit në kamerën e saj.

Specifications

Manufacturer Number

FWV25

Our Product Number

538451

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11