Early Learning Centre Pop-Up UV Frog Pool

49.99

Vendosni pishinën UV Frog Pop-Up nga Early Learning Centre në kopsht dhe mbusheni brenda me ujë ose me topa loje për shumë argëtim me spërkatje dhe zvarritje.

Kjo pishinë shumëngjyrëshe shfaq një dizajn argëtues të bretkosës që të vegjlit do ta pëlqejnë. Hyni në gojën e bretkosës për të shijuar lojën me ujë. Hija UV i mbron ata nga dielli ndërsa ulen, spërkasin dhe luajnë. Nën tendë. Në ditët më të ftohta, mbushni pishinën me topa për argëtim në ambiente të mbyllura.

Loja dhe spërkatja në ujë është e mrekullueshme për lojën shqisore dhe ndihmon zhvillimin fizik.

Karakteristikat e produktit:

Seti përmban: 1x pishinë që hapet lehtësisht
Mund të mbushet me ujë ose topa loje (topat e lojërave shiten veçmas)
Përfshin një çantë transporti për ruajtje të lehtë
Mbrojtje nga dielli mbi 50+ UV
Nxit zhvillimin fizik dhe stimulon shqisat
Dimensionet e produktit: 62cm (H) x 93cm (W) x 93cm (D)
Dimensionet e paketimit: 40cm (H) x 40cm (W) x 6cm (D)

Specifications

Manufacturer

ADDO ELC

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

200559

Our Product Number

554578

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.