Star Wars: Obi-Wan Kenobi – L0-LA59 (Lola) Animatronic Edition Figure

59.99

SKU: 559354 Kategori: , ,

Star Wars L0-LA59 (Lola) Animatronic Edition nga koleksioni i Hasbro’s Star Wars i lejon adhuruesit të sjellin në shtëpi një shoqërues të dashur droid. Kjo lodër e Star Wars përmban dizajn të frymëzuar nga seria e Obi-Wan Kenobi në Disney+. Shtypni censorin në kokën e L0-LA59 për të aktivizuar më shumë se 45 kombinime të ndryshme të dritës, zërit dhe lëvizjes përmes 3 mënyrave të lojës.

Zhbllokoni “Modalitetin shoqërues” duke bashkangjitur këmbët e L0-LA59, “Modalitetin e rri pezull” duke ngjitur stendën e saj ose “Modaliteti “Në lëvizje” duke e hequr atë nga secila bazë. Ajo madje i përgjigjet zhurmave të sfondit me një sërë dritash, tingujsh dhe lëvizjesh.

Karakteristikat e produktit:

Kërkesat e baterisë: 4 x AA (nuk përfshihen)
E pershtatshme per moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F3918

Our Product Number

559354

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.