Barbie Fashionista Doll and Wheelchair Accessory – Dark Hair

39.99

Vetëm 1 stok

SKU: 550591 Kategori: , , ,

Bëhuni gati për një aventurë me Barbie.

Falë karriges së saj të besueshme me rrota, kjo Barbi 29 cm e gjatë është gati të eksplorojë kudo që e çon jeta.

Me ndihmën e karrocës së saj, Barbie mund të shkojë kudo, të bëjë gjithçka dhe të jetë kushdo që dëshiron të jetë!

Kjo Barbi po duket në modë me një fustan fantastik me shumë ngjyra. Ajo është e pajisur me syze të lezetshme në formë zemre.

Karakteristikat e produktit:

  • 1 x kukull Barbie
  • 1x karrige me rrota
  • Për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Mattel

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

GRB94

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.