Barbie Mermaid Dress

25.00

Ka stok

SKU: 558859 Kategori: ,

Lëreni vogëlushin tuaj të realizojë ëndrrat dhe aspiratat në det të thellë me këtë fustan të bukur sirenë Barbie në rozë dhe me shkëlqim. Ja një krijesë e rrallë që të gjithë shpresojnë të takojnë princeshën sirenë Barbie!

Karakteristikat e produktit:

  • Dërgoni të voglën tuaj në botën e detit të thellë blu dhe shndërrojeni në një sirenë magjike
  • Përfshihen: fustan, unazë dhe byzylyk
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

RUBIES MASQUERADE CO

Manufacturer Number

301609

Our Product Number

558859

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5