Bestway Fill and Fun Paddling Pool

14.99

SKU: 553708 Kategori: ,

Splash & Play Fill N’ Fun Kids Pool përmban një dizajn me detaje nënujore të filmave vizatimorë me një balenë, një peshkaqen dhe një gaforre me pamje gërvishtëse ndër të tjera!

Madhësia e tij kompakte është e përkryer për të shijuar pak argëtim me ujë në diell. Vendosja e pishinës është po aq e shpejtë dhe e lehtë sa palosja.

Muri i jashtëm i ngurtë i pishinave të fëmijëve është ngjitur në fundin e fortë të vinylit dhe vjen i kompletuar me një copëz riparimi.

Kërkohet mbikëqyrje nga të rriturit kur fëmijët janë brenda dhe rreth pishinës dhe ujit.

Karakteristikat e produktit:

  • Dimensionet e përafërta: 1.22m x 25cm, kapaciteti i ujit 219 Litra
  • Pjesë riparimi i përfshirë
  • E pershtatshme per moshat 2+ vjec

Specifications

Manufacturer

BESTWAY

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

55028

Our Product Number

546651

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.