Out and About 6-in-1 Games Set

19.99

S’ka stok

SKU: 560281 Kategori: , ,

Shijoni shumë argëtim në kopsht, në pushime ose duke luajtur lojëra në plazh me këto çanta fantastike për lojëra në natyrë. E mbushur me lojëra dhe aktivitete të ndryshme sportive, kjo çantë sportive inkurajon fëmijët të luajnë me të tjerët ose vetë. Provoni dorën tuaj në hedhjen me lugë, bëni një goditje në badminton, hidhni frisbee përpara dhe mbrapa ose shikoni sa kërcime mund të bëni me litarin tuaj të kapërcimit.

Argëtim i shkëlqyeshëm për të gjithë familjen, ky set lojërash sigurisht që do t’i inkurajojë fëmijët të zhvillojnë koordinimin e syve të duarve ndërsa luajnë jashtë.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin 1 x çantë, 2 x raketa badminton, 1 x flutur badmintoni, 1 x frisbee, 1 x top tenisi, 1 x mini futboll, 1 x litar kërcimi, 2 x lugë dhe 1 x top
Ndihmon në zhvillimin e koordinimit sy-dorë dhe aktivitet fizik
E pershtatshme per moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

322-17168-I

Our Product Number

541122

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.