Hot Wheels Monster Trucks – Glow-In-The Dark Epic Loop Challenge Playset

59.99

Fikni dritat dhe vazhdoni të garoni me Kamionët përbindësh të Hot Wheels Glow in the Dark Epic Loop Challenge!

​Përdorni lëshuesin për të dërguar makinat që garojnë nëpër unazë krah për krah dhe jashtë rampës në ajër, fëmijët mund të vendosin kupën e trofeut dhe të synojnë të shohin se kush e fiton atë. Është një sfidë epike garash që bëhet më emocionuese kur fiken dritat!

Karakteristikat e produktit:

  • Një kamion përbindësh Hot Wheels dhe një makinë në shkallë 1:64 që shkëlqejnë edhe në errësirë!
  • Pjesët blu, jeshile dhe të verdha të setit të lojës shkëlqejnë në errësirë për të ndriçuar aksionin në pistë
  • Nuk kërkohen bateri
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Mattel

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HBN02

Our Product Number

548440

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.