Bestway Rectangle Family Paddling Pool (6.7ft) (Styles Vary)

30.00

SKU: 470393 Kategori: ,

Qëndroni të freskët dhe shijoni rrezet e diellit me këtë pishinë familjare Bestway Rectangle (Stilet ndryshojnë).

Me përmasa 200 cm me 149 cm dhe me lartësi 50 cm, kjo pishinë argëtuese e fryrë është ideale për të vegjlit për t’u freskuar. Falë dizajnit të saj me dy unaza dhe mureve të qëndrueshme të vinilit, është mjaft e fortë për ta përdorur edhe fëmijët më të mëdhenj.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x pishinë familjare Bestway Rectangle (Stilet ndryshojnë)
Ka valvola speciale për fryrje të shpejtë
Vjen me një patch riparimi të rëndë – për çdo rast!
Dimensionet e përafërta (të fryra) – L 201 x W 150 x H 51cm.
E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

Bestway

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child. Children must be supervised at all times.

Manufacturer Number

54005

Our Product Number

544724

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.