VTech Little Singing Puppy Pink

30.00

SKU: 530516 Kategori: , ,

VTech Little Singing Puppy Pink është një shok i dashur për të mësuar.

Shtypni 3 butonat e tij të ndriçimit për t’u njohur me numrat, ndjenjat, objektet e këlyshëve dhe shumë fraza argëtuese. 3 këngë të këndshme dhe 15 melodi të gëzuara me efekte zanore i shtojnë kënaqësisë mësimit. Shtypja e butonave të ndezjes rrit zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike dhe trupi i tij i butë i përqafueshëm inkurajon stimulimin e prekshëm. Këlyshi mund të ngjitet lehtësisht në një krevat fëmijësh, karrige të ushqimit ose karrige makine me rripin e lidhjes për argëtim në lëvizje.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: VTech Baby Little Singing Puppy në ngjyrë rozë
Mbi 30 këngë, melodi, tinguj dhe fraza
Mëson fjalët, numrat dhe tingujt e parë në gjuhën angleze
Kërkesat për baterinë: 2 x AA (përfshirë)
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

502353

Our Product Number

544734

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.