Big City Lights and Sounds Ambulance

12.00

Të vegjëlve do t’ju pëlqejë të vrapojnë në shpëtim me këtë ambulancë me drita dhe tinguj nga Early Learning Centre.

Nxitoni, dikush ka nevojë për ndihmë! Kjo lodër e ambulancës, e cila ka rrota që lëvizin vërtetë, drita të vërteta dhe tinguj realistë, është dhurata ideale për fëmijët që shijojnë lojëra emocionuese të mbushura me aventura. Sapo ambulanca të jetë hequr nga kutia, profesionistët e vegjël mjekësorë mund të vrapojnë nëpër shtëpi dhe të vizitojnë këdo që ka nevojë për ndihmë! Mblidhni të gjitha automjetet Big City Lights and Sounds dhe vraponi për të shpëtuar.

Loja me ambulancën Big City Lights and Sounds frymëzon imagjinatën.

Karakteristikat e produktit:

Seti përmban: 1x automjet me drita dhe tinguj
Shtypni butonat për dritat dhe tingujt argëtues
Nxit fëmijët të eksplorojnë imagjinatën e tyre
Nevojiten: 3 x bateri LR44 (të përfshira)
Dimensionet e produktit: 7,5 cm (H) x 5 cm (P) x 14 cm (D)
Dimensionet e paketimit: 10cm (H) x 18cm (W) x 9cm (D)

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

149800

Our Product Number

540710

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.