Early Learning Centre Pink Sand and Water Table with Lid & Accessories (H42cm)

89.99

SKU: 540739 Kategori: , ,

Sillni magjinë dhe argëtimin e plazhit në shtëpi me Early Learning Centre Pink Sand and Water Table, me shumë lodra për orë të tëra argëtimi krijues.

Tavolina ka dy hapësira, kështu që i vogli juaj mund të mbushë njërën me ujë dhe një me rërë (e disponueshme veçmas) – ose t’i mbushë të dyja me ujë ose të dyja me rërë. Ka dhjetë aksesorë shtesë për të luajtur, duke përfshirë një lopatë, një lugë, një grabujë, hinka, rrota, kallëpe dhe shumë më tepër. Ekziston gjithashtu një kapak i papërshkueshëm nga uji për ta mbajtur rërën të thatë dhe të pastër, dhe lodrat mund të futen mirë brenda. Kapaku i dobishëm ka një rrugë të ndërtuar në të, kështu që mund të përdorni tryezën me rërë dhe ujë si një tavolinë lojërash.

Ideale për zhvillimin e aftësive krijuese, loja me rërën dhe tavolinën e ujit është kënaqësi e madhe për të vegjlit dhe përdorimi i mjeteve i ndihmon gishtat e vegjël të bëhen të shkathët për t’u veshur, vizatuar dhe shkruar më vonë. Kurrë mos i lini fëmijët pa mbikëqyrje kur luajnë brenda ose rreth ujit.

E pershtatshme per moshat nga 18 muaj deri ne 8 vjec.

Karakteristikat e produktit:

Seti përmban: 1x tavolinë për rërë dhe ujë, 2x mbulesa tavoline, 1x varkë, 1x kallëp në formë ylli, 2x hinka, 2x rrota rrotulluese, 1x lëkundëse dhe rrota, 1 lugë, 1x grabujë dhe 1x lopatë
Për të mbushur njërën anë të tavolinës suaj me rërë, ne rekomandojmë 10-20 kg rërë (shitet veçmas)
Qeset 10 kg janë të disponueshme në dyqane

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

141657

Our Product Number

540739

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.