Early Learning Centre Wooden Kitchen Pots and Pans

19.99

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të gatuajnë me tenxheret dhe tiganët prej druri në kuzhinë nga Early Learning Centre.

E shkëlqyeshme për t’u bërë se gatuani mëngjes, drekë dhe darkë, të vegjlit me siguri do të shijojnë lojërat imagjinative me këto enë gatimi shumëngjyrëshe. Enët janë të madhësisë së duhur për duart e vogla. Mund të skuqin një vezë në tigan, të ziejnë disa karrota në tenxhere ose të pjekin disa patate në tepsi. Lodrat dhe pelushët e tyre do të pëlqejnë një të gatuar në shtëpi.

Karakteristikat e produktit:

Seti përmban: 1x tigan, 1x tepsi, 1x lugë dhe 1x tavë me kapak
Bërë nga druri me burim të qëndrueshëm
Inkurajon lojën imagjinative
Dimensionet e paketimit: 20cm (H) x 25cm (W) x 6cm (D)

E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

200193

Our Product Number

546424

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.