Bluey 5 In 1 Card Game

15.00

Ka stok

SKU: 551557 Kategori: ,

Sillni argëtim dhe të qeshura gjatë udhëtimeve me këtë lojë letrash 5-në-1 nga gama Bluey.

Argëtimi nuk ndalet kurrë kur Bluey është përreth! Ka shumë mënyra të ndryshme për të luajtur me këtë paketë letrash. Fëmijët mund të mësojnë se si të luajnë klasikët si Old Maid, Go Fish dhe Snap. Ose, ata mund të krijojnë një lojë krejtësisht të re!

Çfarëdo që të vendosin, do t’u pëlqejë që këto karta me madhësi të madhe të shfaqin fotografi të të gjithë personazheve të tyre të preferuar Bluey. Udhëzimet e plota janë përfshirë për të ndihmuar të voglin tuaj të fillojë.

Për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Moose Toys

Manufacturer Number

13032

Our Product Number

551557

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5