Bubble Squad – Concentrated Bubble Solution

5.00

S’ka stok

SKU: 560450 Kategori: , ,

Shijoni lojën në natyrë këtë verë me Bubble Squad Concentrated Bubble.

Kjo paketë 80 ml prodhon deri në 2 litra solucion flluskë kur përzihet me ujë! Një shtesë e përsosur për argëtim në kopsht. Përdoreni këtë solucion me shkopinj flluskash, makina flluskash, kositëse flluskash dhe më shumë!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x Bubble Squad 80 ml tretësirë të koncentruar flluskë
  • Përzieni me ujë për të bërë deri në 2 litra tretësirë flluskë
  • E përkryer për argëtim në kopsht
  • Përdoreni me shkopinj flluskash, makineri për flluska, kositëse flluskash dhe më shumë
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

R65-5395

Our Product Number

552602

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.