CoComelon Deluxe Winter 4 Figure Pack

30.00

SKU: 564010 Kategori: , ,

Bëhuni gati për sezonin e dimrit me familjen tuaj të preferuar me setin CoComelon Deluxe Winter 4 Figure.

Vogëlushit tuaj do t’i pëlqejë të luajë me CoComelon 4 Figure Winter Theme Pack, me personazhet e tij të preferuar nga shfaqja hit për fëmijë, CoComelon! Duke luajtur JJ, vëllezërit e motrat e tij, YoYo dhe TomTom, dhe qenin Bingo, fëmija juaj do të ketë një kohë të mirë duke luajtur me të gjithë personazhet argëtuese.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Figurat e JJ, TomTom, YoYo, Bingo, dhe një vizatim me prerje për t’u ngjyrosur
  • Frymëzuar nga shfaqja hit për fëmijë CoComelon
  • Argëtim me tematikë dimri
  • Frymëzoni imagjinatën e fëmijëve dhe ushqeni të mësuarit, si dhe aftësi të shkëlqyera motorike, shkathtësi dhe më shumë!
  • Një vizatim me prerje e përfshirë në paketim për të promovuar qëndrueshmërinë dhe aktivitetin argëtues për fëmijët
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

JAZWARES

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

CMW0045

Our Product Number

552684

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.