Disney Princess Snow White Doll

30.00

SKU: 562302 Kategori: , , ,

Bëhuni gati për t’u bashkuar me Borëbardhën në realizimin e ëndrrave të saj me këtë kukull të Disney Princess Snow White.

E frymëzuar nga filmi i animuar i Disney’s Snow White and the Seven Dwarfs, kjo kukull e Borëbardhës është një princeshë e sjellshme. Kjo kukull ka një veshje shkëlqyese dhe aksesorë që përfshijnë këpucë dhe një shirit flokësh. Në pamjen e saj nga filmi, kjo kukull Borëbardhë është gati për çdo aventurë.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x kukull Borëbardhë që tregon stilin e saj të veçantë, duke përfshirë këpucë dhe një shirit flokësh, madje përmban flokë të krehur për argëtim dhe stilim
  • Kukulla ka të veshur rrobat e saj të njohura nga filmi, duke përfshirë këpucët që mund të hiqen dhe shiritin e flokëve.
  • Veshja e saj përfshin një bluzë me shkëlqim dhe një fund me një model tregimi unik për Borëbardhën
  • Mblidhni të gjitha kukullat e Disney Princess për aventurën përfundimtare
  • Përmasat e përafërta: 28 cm x 8 cm x 5 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HLW08

Our Product Number

554021

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.