CoComelon Musical Play Camera

24.99

SKU: 564021 Kategori: , ,

“Buzëqeshni me kamerën e lojës muzikore CoComelon.

Kjo kamerë argëtuese dhe interaktive përmban një fotografi të lezetshme të JJ. Shtypni mollëkuqen për të parë fikjen e blicit, për të dëgjuar shkrepjen e kamerës dhe për të zbuluar një foto të yllit tuaj të preferuar të CoComelon, JJ. Kur shtypni mollëkuqen, do të dëgjoni shkrepjen e kamerës dhe më pas një tingull ose pjesën e këngës së preferuar të fëmijëve, “Funny Face Song”.

Shikoni përmes vrimës, nxirrni një foto dhe shikoni në pjesën e pasme të kamerës për të parë paraprakisht foton tuaj. Dëgjoje të qeshurën e JJ-së, thuaj “Say cheese” dhe “Smile”, ndërsa jeni duke luajtur me kamerën tuaj të re argëtuese. Mund të përdorni rripin e rehatshëm për të mbajtur me vete kamerën tuaj argëtuese dhe interaktive në të gjitha aventurat dhe daljet tuaja.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x kamerë CoComelon me fotografi të JJ
  • Shtypni butonin e mollëkuqen për të aktivizuar blicin dhe tingujt e lenteve
  • Kjo lodër i ndihmon fëmijët të kuptojnë shkakun dhe pasojën dhe përmirëson aftësitë e shkëlqyera motorike të fëmijëve
  • Përdorni rripin e rehatshëm të kyçit për t’u argëtuar në lëvizje
  • Përmasat e përafërta: 14.6 x 4.3 x 26 cm
  • Kërkesat për baterinë: 3 x LR44 (janë të përfshira)
  • E pershtatshme per moshat 2+ vjec

Specifications

Manufacturer

JAZWARES

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

CMW0241

Our Product Number

549374

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.