Hot Wheels Monster Trucks Arena Smashers Spin-Out Playset

59.99

S’ka stok

Bëhuni gati për të ndier përplasje dhe fuqi dërrmuese me këtë set Spin-Out të Hot Wheels Monster Trucks Arena Smashers.

Rrotulloni peshkaqenin Tigër në një bazë për të goditur pikat e caktuara dhe për të mposhtur një peshkaqen gjigant armiqësor. Goditni vendin e gabuar në kohën e gabuar dhe kamioni do të ulet në nofullat e peshkaqenit! Baza e setit lëviz dhe dridhet, duke krijuar reagime shqisore dhe lojë më tërheqëse. Përfshin dy makina dhe mund të lidhen me sete të tjera për të ndërtuar një arenë të plotë pengesash. (shiten veçmas)

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x 1:64 Tiger Shark, i përgatitur dhe i gatshëm për të sulmuar me intensitet të egër.
  • Vendosni 2 makinat në tribuna së bashku me makinat e tjera Hot Wheels për të rritur fuqinë e shkatërrimit.
  • Baza lëvizëse dhe lëkundëse ofron reagime shqisore dhe u jep fëmijëve një shans të ndiejnë efektet e përplasjes
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HNB93

Our Product Number

550881

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.