Crayola Glow Art Studio

59.99

SKU: 559326 Kategori: ,

Crayola Super Glow Art Studio u jep fëmijëve fuqinë për të krijuar art të mahnitshëm që shkëlqen në errësirë!

Një mënyrë e re ndriçuese për të krijuar duke përdorur vetëm rreze drite, nuk kërkohet bojë. Sipërfaqja e ripërdorshme ofron orë të tëra argëtimi krijues pa ndërprerje. Përdorni shkopin e dritës për të krijuar vepra arti që do të marrin jetë në errësirë. Fikni dritat dhe shikoni vizatimet tuaja të shkëlqejnë.

Karakteristikat e produktit:

  • Krijo art me dritë! Nuk kërkohet bojë!
  • Shkëlqen në errësirë!
  • Argëtim krijues, përdoreni përsëri dhe përsëri
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjeç

Specifications

Manufacturer

CRAYOLA

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

926514.006

Our Product Number

553295

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.