Ravensburger Super Mario 1000pc Challenge Jigsaw Puzzle

24.99

SKU: 552499 Kategori: , , , ,

Sillni argëtimin e Mbretërisë së Kërpudhave në kohën tuaj të lojës me këtë Puzzle Super Mario me 1000 pjesë nga Ravensburger.

Fëmijëve dhe të rriturve njësoj do t’ju pëlqejë t’i largojnë mendimet e këqija me këtë puzzle të ndërlikuar. Me tematikën e Super Mario, ai përmban një dizajn jashtëzakonisht të vështirë me shumë Mario, Luigi, Princess Peaches dhe më shumë personazhe të grupuar së bashku.

Karakteristikat e produktit:

  • Ky dizajn sfidues e bën kohën e lojës edhe më argëtuese
  • Ka përmasa 70 x 50 cm sapo të përfundojë
  • 1000 pjesë të cilësisë së lartë brenda kutisë
  • Dëshironi edhe më shumë argëtim puzzle? Zbuloni gamën e plotë të Ravensburger për puzzle më sfiduese për të frymëzuar momente relaksi.
  • E përshtatshme për moshat 12+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Ravensburger

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

16525

Our Product Number

537031

Age

11 +, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.