Disney 100 Mini Brands Limited Edition Platinum Capsule by ZURU (Styles Vary)

15.00

SKU: 563542 Kategori: , , ,

Zbulo surprizat nga 5 Surprise seria Disney 100 Mini Brands – koleksioni i limituar Platinum për të festuar 100 vjet mrekulli të Disney.

Ka mbi 50 miniatura platini të markave tuaja të preferuara Disney nga Marvel, Pixar, Star Wars, Mickey Mouse & Friends dhe Disney Princesses. A mund t’i gjeni të gjitha figurat mini të rralla duke përfshirë ato Iconic dhe Lux? Koleksiononi të gjitha dhe festoni 100 vjet mrekulli!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 kapsulë 5 Surprise platini nga seria Disney 100 Mini Brands, koleksion i limituar (stilet variojnë) me 5 x mini-Disney 100 Platinum dhe 1 x Udhëzues për koleksionistët
  • Zbuloni 5 miniatura misterioze në çdo kapsulë
  • Gjeni mbi 50+ miniatura Platinum Disney në këtë seri të koleksionit të kufizuar
  • E pershtatshme per moshat 3 vjec +

Specifications

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

77426SK

Our Product Number

555987

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.