UNO Card Game

9.99

SKU: 519106 Kategori: ,

Mblidhni familjen së bashku për pak Uno – lojën klasike me letra që është e njohur në të gjithë botën.

Lehtë për t’u mësuar dhe argëtuese për t’u luajtur, qëllimi i Uno është të largoni letrat tuaja te parët.

Përputhni numrin, ngjyrën ose llojin e kartës për të luajtur ose përdorni një nga tetë letrat e egra për të shënuar rezultate të mëdha. Lojtari i parë me 500 pikë fiton lojën.

Mund të luani në mënyrën standarde ose të përdorni të njëjtat letra për një nga versionet e panumërta alternative.

Uno është lojë për dy ose më shumë lojtarë.

ÇFARË KA NË KUTI?

  • 108 x karta Uno
  • 1 x udhëzues
  • Te përshtatshme për moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Mattel

Safety Information

Warning: not suitable for children under 36 months. Small parts – choking hazard

Manufacturer Number

Y3365

Our Product Number

519106

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.