Disney Frozen 2 Hair Accessories Set

12.99

S’ka stok

SKU: 544714 Kategori: , ,

Adhuruesit e vegjël të Disney Frozen 2 do të pëlqejnë stilimin e flokëve të tyre me këtë set aksesorësh.

Një produkt zyrtarisht i licencuar i Disney Frozen 2, kjo paketë me 14 aksesorë flokësh, e cila përfshin shumë shirita të ndryshëm, kapëse dhe lidhëse flokësh, është dhurata ideale për fansat e vegjël të Anna, Elsa dhe miqtë.

Princeshat e vogla do të duan të stilojnë flokët e tyre ndërsa vishen dhe shkojnë në aventura magjike rreth botës mistike të Arendelle.

I përshtatshëm për fëmijët e moshës 4+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

The Entertainer – FOB

Our Product Number

544714

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.