Disney Princess Jasmine Doll

30.00

SKU: 562305 Kategori: , , ,

Njihuni me Princeshën Jasmine, të frymëzuar nga heroina bujare dhe e guximshme.

Frymëzuar nga personazhi i animuar në filmin klasik të Disney Aladdin, kjo kukull Jasmine është gati të gjejë aventura përtej mureve të kështjellës! Kjo kukull ka veshje shkëlqyese dhe aksesorë që përfshijnë këpucë dhe një kurorë. Në pamjen e saj të nga filmi, kjo kukull Jasmine është gati për çdo aventurë!

Karakteristikat e produktit:

  • ​Përfshin një kukull Jasmine të veshur me veshjen e saj të njohur
  • Aksesorët përfshijnë këpucë që mund të hiqen dhe kurorë
  • Kjo kukull Disney Princess përmban flokë të krehur për argëtim stilimi
  • Fansat mund të mbledhin të gjitha kukullat Disney Princess për aventurë
  • Përmasat e përafërta: 28 cm x 8 cm x 5 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HLW12

Our Product Number

549962

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.