Rainbow High – Shadow High Dia Mante Doll

69.99

Fëmijët do të argëtohen pafund duke imagjinuar me kukullën Shadow High Dia Mante nga seria Rainbow High.

Rainbow High, marka kryesore botërore e kukullave të modës dhe seritë hit të animuara në YouTube, është marka moderne e kukullave me ngjyra dhe modë që inkurajon kreativitetin, feston diversitetin dhe përqafon gjithëpërfshirjen – çdo ditë. Së bashku si miq, Rainbow High dhe Shadow High lejojnë që ngjyrat e tyre të vërteta të shkëlqejnë.

Koleksiononi të 6 kukullat e modës Rainbow High Shadow: Karla Choupette, Zooey Electra, Dia Mante, Monique Verbena, Reina “Glitch” Crowne dhe Rexx McQueen (shiten veçmas)

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 kukull Shadow High Dia Mante, 1 x stendë kukullash, një veshje të plotë kukullash, 1 palë këpucë kukullash dhe aksesorë kukullash – një paletë grimi, furça dhe gotë
  • Veshja e kukullave Dia Mante përfshin një xhaketë të bardhë të ylbertë, veshje të bardhë, pantallona të shkurtra argjendi metalike, trup ngjyrë vjollce, këpucë dhe syze dielli
  • Kukulla ka flokë të ndritshëm argjendi dhe të bardhë, qerpikë të gjatë të vërtetë dhe sy me shkëlqim
  • Koka, krahët, duart dhe këmbët e kukullës përkulen
  • E paketuar në një kuti luksoze me dizajnin e saj shumë të skicuar në argjend të ylbertë
  • Këshillë profesionale: Kur e hapni paketimin e kukullës për herë të parë, mund t’i lani flokët për të hequr xhelin e stilimit dhe t’i lini flokët të thahen plotësisht përpara se t’i krehni
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

MGA

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

583066

Our Product Number

552673

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.