Disney Princess Treats & Sweets Party Board Game

29.99

Ka stok

Jeni të ftuar në një festë çaji Disney Princess! Bashkohuni me Elsa, Ariel, Belle, Mulan, Tiana dhe të gjitha princeshat tuaja të preferuara të Disney në një festë çaji.

Hidhni zare nga çajniku magjik për të parë se ku të lëvizni në tabelën e lojës dhe sa Cupcake Cards duhet të shikoni! Bëhu i pari që mbledh 5 të njejta në pjatën tënde dhe fiton.

Për 2-7 lojtarë nga 4+ vjeç.

Karakteristikat kryesore:

Zhvillon aftësi kritike: Fëmijët e moshës 4 vjeç e lart do të kënaqen pasi kjo lojë i ndihmon parashkollorët të praktikojnë fokusin, kujtesën dhe aftësitë e tyre të përputhjes.

Argëtim për të gjithë familjen: kjo lojë është aktiviteti i përsosur për 2 deri në 4 lojtarë për evente të ndryshme si: festa, takime dhe netë lojërash familjare; Nga fëmijët tek të rriturit dhe të gjitha moshat në mes, do të keni shume argëtim

Përafërsisht. dimensionet: 27 x 7 x 27 cm

Specifications

Manufacturer

Spinnmaster

Manufacturer Number

6061716

Our Product Number

552752

Age

3 – 5, 5 – 8