Disney: Star Wars – The Mandalorian Kids Costume

25.00

S’ka stok

SKU: 553622 Kategori: ,

Gjuetarët mund të shkojnë drejt yjeve dhe të udhëtojnë me Grogu, shoqëruesin e tyre të besueshëm, nga Star Wars The Mandalorian.

A do të guxojnë ata të përballen me Moff Gideon si Din Djarin, yllin e serialit tepër popullor Disney+?

Apo do të marrin pjesë në betejat epike të hapësirës?

Seti Mandalorian Box përmban një jumpsuit, pelerinë dhe maskë

Specifications

Manufacturer

Rubies

Manufacturer Number

301177

Our Product Number

553622

Safety Information

Not suitable for children under 36 months