Early Learning Centre Bits & Basics Ready Mix Paint 300ml – Red

2.00

Ka stok

Shtoni diçka të veçantë në kryeveprat tuaja me këtë shishe 300 ml të bojës së kuqe nga lina e Early Learning Centre.

Çfarë do të bëni me bojën tuaj të re të kuqe? Ju mund të krijoni një makinë garash të shpejta ose një motor zjarri të kuq të ndezur. Ose, pse të mos provoni të pikturoni një lule të bukur? Çfarëdo që të vendosni, ne mendojmë se do t’ju pëlqejë të bëheni krijues me këtë shishe të dobishme me bojë të kuqe.

Plus, ndihmon në zhvillimin e imagjinatës dhe aftësive tuaja krijuese.

Për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Addo ELC

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

148273

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.