Early Learning Centre Dinosaurs

18.00

S’ka stok

Sillni shumë argëtim në kohën e lojës me këta Dinozaurë të Early Learning Centre.

Le të argëtohemi pak! Fëmijëve do t’ju pëlqejë të mësojnë për dinosaurët e ndryshëm ndërsa luajnë me këto figura të cilësisë së lartë. Ka 5 lloje të ndryshme për të mësuar, duke ndihmuar në frymëzimin e aventurave të tyre të tregimit.

Të rriturit do të vlerësojnë që ky set dinosaurësh ndihmon për të frymëzuar imagjinatën e fëmijëve duke i ndihmuar ata të mësojnë më shumë për botën përreth tyre.

Karakteristikat e produktit:

Seti përmban: 1x Triceratops, 1x T-rex, 1x Stegosaurus, 1x Diplodocus dhe 1x Ankylosaurs
Madhësi perfekte për duar të vogla
Ndihmon fëmijët të mësojnë për dinosaurët
Frymëzon argëtim imagjinar
I inkurajon fëmijët të zbulojnë botën përreth tyre

Dimensionet e produktit: 7cm (H) x 4cm (W) x 14cm (D)

Dimensionet e paketimit: 20cm (H) x 28cm (W) x 5cm (D)

I pershtatshem per moshat 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

200160

Our Product Number

546403

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.