Early Learning Centre Mini Dinosaurs

9.00

E shkëlqyeshme për të mësuar gjithçka rreth dinosaurëve, krijoni botën tuaj të dinosaurëve me këtë set Mini Dinozaurësh të Early Learning Centre.

Le ta kalojmë ditën duke mësuar për të gjithë dinosaurët e ndryshëm në epoka të ndryshme. Mund të fillojmë me periudhën e Triasikut, pastaj të kalojmë në periudhat Jurasike dhe Kretake. Sa dinosaur mund të përmendni? Pse të mos fillojmë me Triceratops. A e dini se ata kishin 400-800 dhëmbë? Mund të luajmë dhe njëkohësisht të mësojmë.

Loja me këtë set frymëzon imagjinatën e fëmijës suaj dhe e inkurajon atë të mësojë për çdo dinosaur.

Karakteristikat e produktit:

Seti përmban: 7x figura dinosaurësh
Madhësia perfekte për duart e vogla
Loja me kafshët i inkurajon fëmijët të zbulojnë botën përreth tyre
Dimensionet e produktit: 7,5 cm (H) x 2,5 cm (P) x 3 cm (D)
Dimensionet e paketimit: 25cm (H) x 4.5cm (W) x 4.5cm (D)

E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

200161

Our Product Number

546404

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.