Early Learning Centre Wooden Pancake Playset

18.75 25.00

SKU: 546421 Kategori: , , Etiketë:

Bëni palpeta perfekte me këtë set prej druri nga Early Learning Centre.

E shkëlqyeshme për të krijuar ide recetash dhe për të inkurajuar furrtarët e vegjël, fëmijët mund të gatuajnë shumë palpeta të shijshme me këtë set argëtues. Ata mund të lyejnë me gjalpë tiganin dhe më pas të praktikojnë t’i kthejnë palpetat me spatulën e drurit, duke u siguruar që ato të jenë gatuar nga të dyja anët. Më pas, ata mund të zgjedhin se cka do t’i shtojnë palpetave të tyre.

I përsosur për dhurata, ky set shumëngjyrësh prej druri inkurajon lojën dhe frymëzon imagjinatën.

Karakteristikat e produktit:

Seti përmban: 1x tigan, gjalpë të prerë në 3x segmente, 1x shishe shurup panje, 1x spatul, 1x kavanoz me krem çokollate, 2x feta banane, 1x thikë gjalpi, 2x palpeta dhe 1x limon
Bërë nga druri me burim të qëndrueshëm
Inkurajon lojën imagjinative
Dimensionet e paketimit: 20cm (H) x 20cm (W) x 6cm (D)

Specifications

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

200190

Our Product Number

546421

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.