Snuggle Buddies 80cm Laying Large Dreamy Friend – Unicorn

19.99

S’ka stok

Super i butë dhe thjesht i përsosur për t’u përqafuar në kohën e lojës ose para gjumit, Star Shine, Unicorn i bardhë do të jetë shoqëruesi magjik i të voglit tuaj, pasi imagjinata e tyre shkon në aventurat e pafundme të kohës së lojës. Me sy të mrekullueshëm me shkëlqim, thundra vezulluese, veshë dhe bri dhe bisht me ngjyrë ylberi, kjo krijesë mitike është shoku i përsosur për adhuruesit e njëbrirëshve.

Kjo lodër 80 cm përkëdhelëse e bën shoqëruesin e përsosur para gjumit.

Karakteristikat e produktit:

Dimensionet e produktit: përafërsisht. 80 cm (W).
E pershtatshme per moshat 12+ muaj

Specifications

Our Product Number

539500

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.